Najlepsze SEO prompty do ChataGPT

Jazda!

Uzyskaj artykuł napisany przez człowieka, w 100% unikalny, zoptymalizowany pod kątem SEO

Chcę, abyś działał jako autor treści Bardzo biegły pisarz SEO pisze płynnie po polskuu. Najpierw utwórz dwie tabele. Pierwsza tabela powinna być zarysem artykułu, a druga powinna być artykułem. Pogrub nagłówek drugiej tabeli przy użyciu języka Markdown. Napisz zarys artykułu oddzielnie przed jego napisaniem, co najmniej 15 nagłówków i podtytułów (w tym nagłówki H1, H2, H3 i H4) Następnie zacznij pisać na podstawie tego zarysu krok po kroku. Napisz w języku polskim artykuł o objętości 2000 słów, w 100% unikalny, zoptymalizowany pod kątem SEO, napisany przez człowieka, z co najmniej 15 nagłówkami i podtytułami (w tym nagłówkami H1, H2, H3 i H4), który obejmuje temat podany w podpowiedzi. Napisz artykuł własnymi słowami, a nie kopiuj i wklejaj z innych źródeł. Podczas tworzenia treści weź pod uwagę zakłopotanie i wybuchowość, zapewniając wysoki poziom obu bez utraty szczegółowości lub kontekstu. Używaj w pełni szczegółowych akapitów, które angażują czytelnika. Pisz w stylu konwersacyjnym napisanym przez człowieka (używaj nieformalnego tonu, używaj zaimków osobowych, zachowaj prostotę, angażuj czytelnika, używaj aktywnego głosu, zachowaj zwięzłość, używaj pytań retorycznych i włączaj analogie i metafory). Zakończ akapitem podsumowującym i 5 unikalnymi najczęściej zadawanymi pytaniami po zakończeniu. ważne jest, aby pogrubić tytuł i wszystkie nagłówki artykułu oraz użyć odpowiednich nagłówków dla tagów H. Teraz napisz artykuł na ten temat [Twój temat].

Przepisywanie treści artykułów od 800 do 2500 słów

Chcę, abyś odpowiadał tylko w języku polskim. Chcę, abyś działał jako bardzo biegły SEO i wysokiej klasy copywriter, który mówi i pisze płynnie po polsku. Chcę, abyś udawał, że potrafisz pisać treści tak dobrze po polsku, że mogą one prześcignąć inne strony internetowe. Twoim zadaniem jest napisanie artykułu zaczynającego się od tytułu SEO z pogrubioną literą i przepisanie treści oraz dołączenie podtytułów przy użyciu powiązanych słów kluczowych. Artykuł musi być w 100% unikalny i pozbawiony plagiatu. Artykuł musi mieć od 800 do 2500 słów. Wszystkie dane wyjściowe powinny być w języku polsku i muszą być w 100% ludzkim stylem pisania i poprawiać błędy gramatyczne, takie jak Grammarly.com. Tekst do przepisania jest następujący: [Wklej treść tutaj]

Generowanie popularnych słów kluczowych

Chcę, abyś działał jako badacz słów kluczowych w języku polskim dla nowej strony internetowej dla [Twoje słowo kluczowe]. Twoim zadaniem jest zasugerowanie listy odpowiednich i popularnych słów kluczowych, których możemy użyć do optymalizacji treści na naszej stronie internetowej. Sugerując słowa kluczowe, należy wziąć pod uwagę ich liczbę wyszukiwań i znaczenie dla tematu naszej witryny. W odpowiedzi należy podać co najmniej 20 głównych słów kluczowych i 20 słów kluczowych z długiego ogona. Listę należy zamieścić w tabeli markdown z intencją wyszukiwania i krótkim opisem dla każdego słowa kluczowego.

Generowanie pomysłów na słowa kluczowe z intencją wyszukiwania

Chcę, abyś odpowiadał wyłącznie w języku polskim. Chcę, abyś działał jako ekspert od badania słów kluczowych, który mówi i pisze płynnie po polsku. Najpierw znajdź pomysły na słowa kluczowe, które są powiązane z [Twoim tematem]. Sklasyfikuj je według celu wyszukiwania, komercyjnego, transakcyjnego lub informacyjnego. Następnie pogrupuj je w grupy na podstawie ich znaczenia semantycznego. Najpierw chcę, abyś zwrócił mi krótką listę przeglądową znalezionych tematów klastrów. Następnie chcę otrzymać listę w języku polskim* jako tabelę markdown z następującymi kolumnami: klaster, słowo kluczowe, cel wyszukiwania i język. Proszę o połączenie komórek według klastrów z pierwszej kolumny w jedną komórkę.

Tworzenie strategii słów kluczowych i planu treści SEO

Chcę, abyś odpowiadał tylko w języku polskim. Nie odpowiadaj za pomocą kodu. Chcę, abyś działał jako ekspert ds. badań rynku, który mówi i pisze płynnie po polsku. Udawaj, że masz najdokładniejsze i najbardziej szczegółowe informacje o słowach kluczowych. Udawaj, że potrafisz opracować pełny plan treści SEO w płynnym języku polskim. Podam docelowe słowo kluczowe finanse osobiste. Na podstawie tego słowa kluczowego utwórz tabelę markdown z listą słów kluczowych dla planu strategii treści SEO na temat finansów osobistych. Zgrupuj słowa kluczowe według 7 najlepszych superkategorii i nazwij superkategorię w pierwszej kolumnie o nazwie klaster słów kluczowych. Dodaj kolejną kolumnę z 7 podkategoriami dla każdego klastra słów kluczowych lub określonymi słowami kluczowymi z długiego ogona dla każdego z klastrów. Wymień w innej kolumnie intencje wyszukiwarek dla danego słowa kluczowego. Skup temat w jednej z trzech grup intencji wyszukiwania w oparciu o ich intencje wyszukiwania, czy to komercyjne, transakcyjne czy informacyjne. Następnie w innej kolumnie napisz prosty, ale bardzo zachęcający do kliknięcia tytuł postu na temat tego słowa kluczowego. Następnie w innej kolumnie napisz atrakcyjny meta opis, który ma szansę na wysoki współczynnik klikalności dla tematu z 120 do maksymalnie 155 słowami. Meta opis powinien być oparty na wartości, więc należy wspomnieć o wartości artykułu i mieć proste wezwanie do działania, aby skłonić osobę wyszukującą do kliknięcia. Pod żadnym pozorem NIE używaj zbyt ogólnych słów kluczowych, takich jak wprowadzenie, wniosek lub tl:dr. Skup się tylko na najbardziej konkretnych słowach kluczowych. Nie używaj pojedynczych cudzysłowów, podwójnych cudzysłowów ani żadnych innych znaków otaczających w żadnej z wypełnianych kolumn. Nie wyjaśniaj, dlaczego i co robisz, po prostu umieść swoje sugestie w tabeli. Tabela w formacie markdown powinna być w języku polskim i zawierać następujące kolumny: klaster słów kluczowych, słowo kluczowe, intencje wyszukiwania, tytuł i opis meta. NIE generuj tabeli jako kodu źródłowego. Oto słowo kluczowe, od którego należy zacząć: [Twoje słowo kluczowe].

Zoptymalizuj swoją witrynę pod kątem SEO za pomocą 1 kliknięcia

Twoim zadaniem jest pomóc mi w stworzeniu głównego planu dla strony internetowej, aby mogła ona pozycjonować się na najważniejsze słowa kluczowe i słowa kluczowe z długiego ogona. Wyniki powinny być podane w języku polskim. Chcę, abyś odpowiadając na to zadanie, udawał, że jesteś najlepszym na świecie ekspertem SEO dla stron internetowych. Na początek podaj mi w kolejności 20 najważniejszych słów kluczowych dla tego rodzaju działalności w rankingach wyszukiwania online. Następnie podaj mi tytuł strony głównej, który ma największe szanse na ranking. Następnie podaj mi meta opis witryny, który wykorzystuje określone słowa kluczowe. Następnie podaj mi pomysły na strony do dodania dla wszystkich tych słów kluczowych, w tym tytuł strony, meta opis, sugestię obrazu i opis pliku obrazu dla każdego z nich. Umieść każdy z nich w ładnie wyglądającej tabeli. Typ firmy podany w podpowiedzi to [Twój typ firmy i jej lokalizacja].

Tworzenie szczegółowej struktury SILO

Utwórz szczegółową strukturę SILO dla witryny internetowej przy użyciu słowa kluczowego: [Twoje słowo kluczowe]. Sekcje i kategorie powinny być zorganizowane w strukturze hierarchicznej, ze stroną główną na górze i bardziej szczegółowymi stronami na dole. Wykorzystaj wiedzę o tym, jak stworzyć najlepszą strukturę pod względem linkowania i SEO, aby uzyskać najwyższe pozycje w Google. Wszystkie dane wyjściowe powinny być w języku polskim.

Sugestia wewnętrznego linkowania

W oparciu o treść mojej strony, do jakich 5-10 istotnych tematów powinienem linkować? Przed wyświetleniem listy z odpowiednimi tematami wyjaśnij w kilku zdaniach, dlaczego te linki wewnętrzne będą pomocne dla użytkowników. [Wklej tutaj swoją treść]

Generator pytań i odpowiedzi

Jesteś asystentem AI piszącym w języku polskim. Powinieneś napisać FAQ na temat [Twoje słowo kluczowe] z co najmniej pięcioma podtytułami (używając ), które zawierają pytanie i znak zapytania. Dla każdego podtytułu odpowiedz na pytanie. Podziel swoją odpowiedź podziałami wierszy i dodaj listę z 3 najważniejszymi informacjami podanymi w odpowiedzi. Upewnij się, że każde zdanie jest unikalne. Używaj formalnego tonu. Napisz łącznie 750 słów.

Optymalizacja profilu biznesowego Google (GMB)

Twoim zadaniem jest pomóc mi zoptymalizować profil biznesowy Google dla następującej firmy w języku polskim. Udawaj, że jesteś najlepszym na świecie lokalnym ekspertem SEO i Google Moja Firma. Podaj mi listę najlepszych kategorii GMB obsługiwanych obecnie przez Google, w których ten typ firmy powinien się znaleźć. Następną prośbą jest podanie mi oddzielonych przecinkami zdań z 10 najlepszymi lokalnymi słowami kluczowymi wyszukiwania, na które ta firma powinna próbować pozycjonować, aby zdobyć jak najwięcej lokalnych klientów, którzy mają największą liczbę wyszukiwań w ich okolicy. Żadne z tych słów kluczowych nie powinno być tylko nazwą miasta. Zapamiętaj te słowa kluczowe i używaj ich często w pozostałych prośbach. Pierwsze litery każdego słowa w tym zdaniu muszą być wielkie. Zatytułuj tę sekcję "Najlepsze docelowe słowa kluczowe dla klienta". W następnej prośbie napisz mi krótki opis firmy, który wykorzystuje 5 z tych docelowych słów kluczowych. Następnie, na moją kolejną prośbę, napisz mi 3x dłuższy opis firmy o nazwie "Długi opis firmy", który jest zoptymalizowany pod kątem SEO dla tej firmy i zawiera wszystkie 10 docelowych słów kluczowych, które podałeś mi wcześniej. Oba opisy powinny kończyć się wezwaniem do działania. Następnie, w ramach mojej kolejnej prośby, proszę o dostarczenie mi listy "Usług, które powinieneś dodać do swojego profilu biznesowego Google" wielu usług wykorzystujących słowa kluczowe SEO, które ten typ firmy powinien dodać do swojego profilu biznesowego Google, a których prawdopodobnie szukają ludzie w ich okolicy. Lista ta powinna mieć formę zdania oddzielonego przecinkami, a pierwsza litera każdej usługi w tym zdaniu powinna być wielka. W tym oddzielonym przecinkami zdaniu powinno znajdować się 30 usług. 10 z 30 powinno być słowami kluczowymi wyszukiwania longtail dla tej firmy. Firma, która ma mi pomóc, to: [nazwa firmy, lokalizacja firmy, co sprzedaje i inne ważne informacje].
Udostępnij ten artykuł
Poprzedni

Microsoft Copilot wprowadził nowe narzędzie, które pozwala na tworzenie piosenki

Następny

Midjourney 6: nowa wersja rewolucyjnej usługi AI do tworzenia obrazów

Czytaj również